Nivelmap
NL

Embalse de Peña, La: waterstand

Stuwmeer, Ebro, Spanje

Route

Op dit moment

Normaal voor half oktober

Vullingsgraad

66,7% 6,7 pp gestegen in de afgelopen 7 dagen

Inhoud
10,0 hm³
0 25 50 75 100
Vullingsgraad: 66,7 %. Normaal voor half oktober.

Verloop

Verloop
406080%22 sep27 sep2 okt7 okt13 okt406080%22 sep2 okt13 okt
406080100%okt 2025jan 2026apr 2026jul 2026okt 2026406080100%okt 2025apr 2026okt 2026
406080100%okt 2016apr 2019okt 2021apr 2024okt 2026406080100%okt 2016okt 2021sep 2026
406080100%janmrtmeijulsepnov2026406080100%janaprjulokt2026

202120222023202420252026

Vullingsgraad Normale bandbreedte (10–90 %)

Wat dit betekent

Embalse de Peña, La: 66,7 %. Een stand die past bij deze tijd van het jaar. In een week tijd is de vulling met 6,7 pp gestegen.

Vorig jaar rond deze tijd stond het op 46,7 %. De normale bandbreedte voor deze tijd van het jaar loopt van 33,3 % tot 86,7 %.

Vergeleken met 39 jaar aan dagelijkse metingen voor deze tijd van het jaar. Waterstanden lezen

Kerncijfers

Mediaan voor deze datum
53,3 %13,3 pp boven de mediaan voor deze datum
Normaal voor deze datum
33,3 % – 86,7 %8 op de 10 jaar vallen binnen dit bereik (39 jaar metingen)
Zelfde dag vorig jaar
46,7 %+20,0 pp
Laagste en hoogste in 30 dagen
60,0 % – 66,7 %
Laagste en hoogste in 12 maanden
40,0 % – 100,0 %
Capaciteit
15,0 hm³66,7 % van de capaciteit

Weer bij het meetstation

De weersverwachting is op dit moment niet beschikbaar.

Zonsopkomst 08:17 Zonsondergang 19:21 Daglicht 11 u 4 m Eerste kwartier 35 %

Kaart

Meetstations in de buurt

Meetstation Stand Ten opzichte van normaal 24 uur Afstand
Embalse de SotoneraStuwmeer 20,6 % Laag 31 km
Embalse de Santa María de BelsuéStuwmeer 7,1 % Normaal 31 km
Embalse de VadielloStuwmeer 43,8 % Normaal 39 km
Embalse de San BartoloméStuwmeer 50,0 % Normaal 40 km
Embalse de IpStuwmeer 40,0 % Normaal 43 km
Embalse de LavernéStuwmeer 28,9 % Laag 45 km
Embalse de YesaStuwmeer 13,4 % Laag 46 km
Embalse de BúbalStuwmeer 7,9 % Laag 48 km

Vragen en antwoorden

Hoe vol is Embalse de Peña, La?

Het stuwmeer is voor 66,7 % gevuld (13 okt 2026). Dat is 10,0 hm³ van in totaal 15,0 hm³. Dat is normaal voor de tijd van het jaar.

Staat het water hoger dan vorig jaar?

Ja. Op dezelfde dag vorig jaar was het 46,7 %; het verschil is +20,0 pp.

Hoe vaak wordt de waterstand bijgewerkt?

De gegevens komen van Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO), dat één keer per dag een nieuwe waarde publiceert. Laatste update: 13 okt 2026.

Wat is de waterstand bij Embalse de Peña, La vandaag?

Op 13 okt 2026 was de vullingsgraad 66,7 %. 6,7 pp gestegen in de afgelopen 7 dagen.

Stijgt of daalt het water bij Embalse de Peña, La?

6,7 pp gestegen in de afgelopen 7 dagen.

Is de waterstand bij Embalse de Peña, La normaal?

Normaal voor half oktober. Vergeleken met 39 jaar aan dagelijkse metingen voor deze tijd van het jaar.

Hoe vol is Embalse de Peña, La?

Het stuwmeer is voor 66,7 % gevuld en bevat 10,0 hm³ van een capaciteit van 15,0 hm³.

Voor specialisten

Stationscodes, referentievlak, parameters, datakwaliteit en downloads
Beheerder
Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO)
Stationscode
miteco:Peña, La (Pagina van de beheerder)
Coördinaten
42.38333, -0.71667 (WGS84)
Update-interval
eenmaal per week
Licentie
Reutilización de la información del sector público (Ley 37/2007). Fuente: MITECO, Boletín Hidrológico semanal (datos provisionales). Ubicaciones: Wikidata (CC0) y © OpenStreetMap contributors (ODbL)

Gepubliceerde reeksen

ParameterLaatste waardeTijd (UTC)Kwaliteit
Vullingsgraad pct_full 66,7 % 2026-10-13 00:00 Voorlopig
Inhoud storage 10,0 hm³ 2026-10-13 00:00 Voorlopig

Downloaden

Dit meetstation insluiten

Voeg een live kaart van dit meetstation toe aan uw website. Die werkt zichzelf bij en linkt terug naar deze pagina.

Zo verwijst u naar deze gegevens

Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO): Embalse de Peña, La (miteco:Peña, La). Geraadpleegd op 16 oktober 2026 via Nivelmap, https://nivelmap.com/nl/spanje/ebro/embalse-de-pena-la

Hoe we waarden controleren

Elke meting wordt opgeslagen zoals gepubliceerd. Waarden die sneller springen dan fysiek aannemelijk is, houden we achter, en bij elke waarde tonen we het meettijdstip.