Embalse de Ullivarri: vodní stav
Vodní nádrž, Ebro, Španělsko
Právě teď
Normální stav na polovinu října
Naplněnost
- Objem vody
- 89,0 hm³
Historie
202120222023202420252026
Co to znamená
Nádrž Embalse de Ullivarri je naplněna na 61,0 %, tedy zhruba tolik, kolik bývá v tuto dobu. Medián pro toto datum je 63,7 %, aktuální hodnota je o 2,7 p. b. níž. Běžně se tu hodnoty pohybují od 53,7 % do 73,3 %.
Během posledních sedmi dnů z nádrže ubývalo vody – naplnění kleslo o 1,4 p. b.. Loni ve stejnou dobu: 65,8 % (rozdíl −4,8 p. b.).
Pro představu: celkový objem činí 146 hm³ a zadrženo je 89,0 hm³.
Letní pokles je tu běžný; naplnění 61,0 % je proto třeba číst s ohledem na roční dobu.
Ve srovnání s denními měřeními za 39 let pro toto roční období. Jak číst vodní stavy
Hlavní údaje
- Medián pro toto datum
- 63,7 %2,7 p. b. pod mediánem pro toto datum
- Normál pro toto datum
- 53,7 % – 73,3 %8 z 10 let spadá do tohoto rozmezí (39 let měření)
- Stejný den loni
- 65,8 %−4,8 p. b.
- Minimum a maximum za 30 dní
- 61,0 % – 64,4 %
- Minimum a maximum za 12 měsíců
- 61,0 % – 90,4 %
- Celkový objem
- 146 hm³61,0 % celkového objemu
Přehrada, pitná voda a koupání
Naplnění 61,0 % znamená, že zásoba vody i ochranný prostor jsou tam, kde mají v tuto roční dobu být.
Počasí u stanice
Za poslední 3 dny nepršelo.
Předpověď: Open-Meteo
Mapa
Stanice v okolí
| Stanice | Stav | Oproti normálu | 24 hodin | Vzdálenost |
|---|---|---|---|---|
| Embalse de UrrunagaVodní nádrž | 58,3 % | Normální | 4,5 km | |
| Embalse de AlbiñaVodní nádrž | 60,0 % | Normální | 8,1 km | |
| Embalse de UrkuluVodní nádrž | 80,0 % | Normální | 15 km | |
| Embalse de UrdalurVodní nádrž | 50,0 % | Normální | 31 km | |
| Embalse de Ibai-EderVodní nádrž | 63,6 % | Normální | 39 km | |
| Embalse de IbiurVodní nádrž | 62,5 % | Normální | 43 km | |
| Embalse de SobrónVodní nádrž | 80,0 % | Nízký | 48 km | |
| Embalse de AllozVodní nádrž | 30,3 % | Normální | 59 km |
Otázky a odpovědi
Jaké je teď naplnění nádrže Embalse de Ullivarri?
Míra naplnění dosahuje 61,0 %. To odpovídá 89,0 hm³ při kapacitě 146 hm³.
Stoupá hladina v nádrži Embalse de Ullivarri?
Během posledních sedmi dnů z nádrže ubývalo vody – naplnění kleslo o 1,4 p. b..
Jak to vypadalo před rokem?
Teď 61,0 %, loni ve stejný den 65,8 % – rozdíl −4,8 p. b..
Embalse de Ullivarri: jaký je dnes vodní stav?
Naplněnost (13. 10. 2026): 61,0 %. Pokles o 1,4 p. b. za posledních 7 dní.
Embalse de Ullivarri: hladina stoupá, nebo klesá?
Pokles o 1,4 p. b. za posledních 7 dní.
Embalse de Ullivarri: je vodní stav normální?
Normální stav na polovinu října. Ve srovnání s denními měřeními za 39 let pro toto roční období.
Embalse de Ullivarri: jak je nádrž naplněná?
Nádrž je naplněná na 61,0 % a obsahuje 89,0 hm³ z celkového objemu 146 hm³.
Pro odborníky
Kódy stanic, výškový systém, veličiny, kvalita dat a stažení
- Provozovatel
- Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO)
- Kód stanice
miteco:Ullivarri(Stránka provozovatele)- Souřadnice
42.92906, -2.61654(WGS84)- Interval aktualizace
- jednou týdně
- Licence
- Reutilización de la información del sector público (Ley 37/2007). Fuente: MITECO, Boletín Hidrológico semanal (datos provisionales). Ubicaciones: Wikidata (CC0) y © OpenStreetMap contributors (ODbL)
Zveřejňované řady
| Veličina | Poslední hodnota | Čas (UTC) | Kvalita |
|---|---|---|---|
Naplněnost pct_full | 61,0 % | 2026-10-13 00:00 | Předběžná |
Objem vody storage | 89,0 hm³ | 2026-10-13 00:00 | Předběžná |
Stažení
Vložit tuto stanici na web
Přidejte si na svůj web živou kartu této stanice. Aktualizuje se sama a odkazuje sem.
Jak citovat
Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO): Embalse de Ullivarri (miteco:Ullivarri). Nivelmap [cit. 16. října 2026]. Dostupné z: https://nivelmap.com/cs/spanelsko/ebro/embalse-de-ullivarri
Jak hodnoty kontrolujeme
Každé měření ukládáme tak, jak bylo zveřejněno. Hodnoty, které se mění rychleji, než je fyzikálně možné, zadržíme, a u každé hodnoty uvádíme čas měření.
Naměřené hodnoty jsou předběžné, mohou být zpožděné nebo chybné a nenahrazují povodňové výstrahy. Přečtěte si vyloučení odpovědnosti