Embalse de Conchas, Las: vodní stav
Vodní nádrž, Miño - Sil, Španělsko
Právě teď
Normální stav na polovinu října
Naplněnost
- Objem vody
- 27,0 hm³
Historie
202120222023202420252026
Co to znamená
Naplnění nádrže Embalse de Conchas, Las je 33,8 %, v mezích obvyklého rozpětí. Od obvyklého středu, 37,5 %, dělí aktuální údaj 3,8 p. b. směrem dolů. Za normál se považuje pásmo 27,5 % – 55,0 %.
Zásoba vody se za poslední týden zmenšila o 2,5 p. b.. Před rokem bylo naměřeno 53,8 %, rozdíl činí −20,0 p. b..
Celkový objem nádrže Embalse de Conchas, Las je 80,0 hm³, z toho je zaplněno 27,0 hm³.
Ve středomořském klimatu nádrže přes léto obvykle ztrácejí vodu – odpar a závlahy si berou své a doplní je až podzimní a zimní deště.
Ve srovnání s denními měřeními za 39 let pro toto roční období. Jak číst vodní stavy
Hlavní údaje
- Medián pro toto datum
- 37,5 %3,8 p. b. pod mediánem pro toto datum
- Normál pro toto datum
- 27,5 % – 55,0 %8 z 10 let spadá do tohoto rozmezí (39 let měření)
- Stejný den loni
- 53,8 %−20,0 p. b.
- Minimum a maximum za 30 dní
- 33,8 % – 42,5 %
- Minimum a maximum za 12 měsíců
- 33,8 % – 91,3 %
- Celkový objem
- 80,0 hm³33,8 % celkového objemu
Proč sledovat hladinu nádrže
Naplnění 33,8 % znamená, že zásoba vody i ochranný prostor jsou tam, kde mají v tuto roční dobu být.
Počasí u stanice
Za poslední 3 dny nepršelo.
Předpověď: Open-Meteo
Mapa
Stanice v okolí
| Stanice | Stav | Oproti normálu | 24 hodin | Vzdálenost |
|---|---|---|---|---|
| Embalse de SalasVodní nádrž | 28,7 % | Normální | 8,0 km | |
| Embalse de FrieiraVodní nádrž | 84,1 % | Nízký | 32 km | |
| Embalse de CastreloVodní nádrž | 85,0 % | Normální | 39 km | |
| Embalse de VelleVodní nádrž | 76,5 % | Nízký | 48 km | |
| Embalse de AlbarellosVodní nádrž | 23,1 % | Nízký | 51 km | |
| Embalse de EirasVodní nádrž | 45,5 % | Velmi nízký | 58 km | |
| Embalse de Edrada-MaoVodní nádrž | 21,4 % | Nízký | 60 km | |
| Embalse de San. EstevoVodní nádrž | 76,1 % | Normální | 60 km |
Otázky a odpovědi
Kolik vody je teď v nádrži Embalse de Conchas, Las?
Teď je zaplněno 33,8 % objemu. Zadrženo je 27,0 hm³ z celkových 80,0 hm³.
Stoupá hladina v nádrži Embalse de Conchas, Las?
Zásoba vody se za poslední týden zmenšila o 2,5 p. b..
Bylo loni touto dobou víc vody?
Před rokem ukazovalo měření 53,8 %, dnes 33,8 %.
Embalse de Conchas, Las: jaký je dnes vodní stav?
Naplněnost (13. 10. 2026): 33,8 %. Pokles o 2,5 p. b. za posledních 7 dní.
Embalse de Conchas, Las: hladina stoupá, nebo klesá?
Pokles o 2,5 p. b. za posledních 7 dní.
Embalse de Conchas, Las: je vodní stav normální?
Normální stav na polovinu října. Ve srovnání s denními měřeními za 39 let pro toto roční období.
Embalse de Conchas, Las: jak je nádrž naplněná?
Nádrž je naplněná na 33,8 % a obsahuje 27,0 hm³ z celkového objemu 80,0 hm³.
Pro odborníky
Kódy stanic, výškový systém, veličiny, kvalita dat a stažení
- Provozovatel
- Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO)
- Kód stanice
miteco:Conchas, Las(Stránka provozovatele)- Souřadnice
41.94910, -8.02659(WGS84)- Interval aktualizace
- jednou týdně
- Licence
- Reutilización de la información del sector público (Ley 37/2007). Fuente: MITECO, Boletín Hidrológico semanal (datos provisionales). Ubicaciones: Wikidata (CC0) y © OpenStreetMap contributors (ODbL)
Zveřejňované řady
| Veličina | Poslední hodnota | Čas (UTC) | Kvalita |
|---|---|---|---|
Naplněnost pct_full | 33,8 % | 2026-10-13 00:00 | Předběžná |
Objem vody storage | 27,0 hm³ | 2026-10-13 00:00 | Předběžná |
Stažení
Vložit tuto stanici na web
Přidejte si na svůj web živou kartu této stanice. Aktualizuje se sama a odkazuje sem.
Jak citovat
Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO): Embalse de Conchas, Las (miteco:Conchas, Las). Nivelmap [cit. 17. října 2026]. Dostupné z: https://nivelmap.com/cs/spanelsko/mino-sil/embalse-de-conchas-las
Jak hodnoty kontrolujeme
Každé měření ukládáme tak, jak bylo zveřejněno. Hodnoty, které se mění rychleji, než je fyzikálně možné, zadržíme, a u každé hodnoty uvádíme čas měření.
Naměřené hodnoty jsou předběžné, mohou být zpožděné nebo chybné a nenahrazují povodňové výstrahy. Přečtěte si vyloučení odpovědnosti