Nivelmap
NL

Embalse de Mansilla: waterstand

Stuwmeer, Ebro, Spanje

Route

Op dit moment

Normaal voor half oktober

Vullingsgraad

30,9% 1,5 pp gedaald in de afgelopen 7 dagen

Inhoud
21,0 hm³
0 25 50 75 100
Vullingsgraad: 30,9 %. Normaal voor half oktober.

Verloop

Verloop
2040%22 sep27 sep2 okt7 okt13 okt2040%22 sep2 okt13 okt
255075100%okt 2025jan 2026apr 2026jul 2026okt 2026255075100%okt 2025apr 2026okt 2026
255075100%okt 2016apr 2019okt 2021apr 2024okt 2026255075100%okt 2016okt 2021okt 2026
255075100%janmrtmeijulsepnov2026255075100%janaprjulokt2026

202120222023202420252026

Vullingsgraad Normale bandbreedte (10–90 %)

Wat dit betekent

Het stuwmeer Embalse de Mansilla is voor 30,9 % gevuld, normaal voor half oktober. De afgelopen zeven dagen is de vulling met 1,5 pp gedaald.

Op dezelfde dag vorig jaar was het 35,3 % (verschil −4,4 pp). De normale bandbreedte voor deze tijd van het jaar loopt van 17,6 % tot 45,6 %.

Vergeleken met 39 jaar aan dagelijkse metingen voor deze tijd van het jaar. Waterstanden lezen

Kerncijfers

Mediaan voor deze datum
32,4 %1,5 pp onder de mediaan voor deze datum
Normaal voor deze datum
17,6 % – 45,6 %8 op de 10 jaar vallen binnen dit bereik (39 jaar metingen)
Zelfde dag vorig jaar
35,3 %−4,4 pp
Laagste en hoogste in 30 dagen
30,9 % – 38,2 %
Laagste en hoogste in 12 maanden
29,4 % – 94,1 %
Capaciteit
68,0 hm³30,9 % van de capaciteit

Weer bij het meetstation

De weersverwachting is op dit moment niet beschikbaar.

Zonsopkomst 08:26 Zonsondergang 19:30 Daglicht 11 u 5 m Eerste kwartier 35 %

Kaart

Meetstations in de buurt

Meetstation Stand Ten opzichte van normaal 24 uur Afstand
Embalse de González LacasaStuwmeer 21,2 % Normaal 20 km
Embalse de PajaresStuwmeer 42,9 % Normaal 26 km
Embalse de Cuerda del PozoStuwmeer 51,0 % Normaal 36 km
Embalse de ArlanzónStuwmeer 36,4 % Laag 37 km
Embalse de ÚzquizaStuwmeer 61,3 % Hoog 41 km
Embalse de TerrobaStuwmeer 1,0 hm³ Nog geen referentie 41 km
Embalse de EncisoStuwmeer 18,0 hm³ Nog geen referentie 52 km
Embalse de RábanosStuwmeer 6,0 hm³ Nog geen referentie 62 km

Vragen en antwoorden

Hoe vol is Embalse de Mansilla?

Het stuwmeer is voor 30,9 % gevuld (13 okt 2026). Dat is 21,0 hm³ van in totaal 68,0 hm³. Dat is normaal voor de tijd van het jaar.

Staat het water hoger dan vorig jaar?

Nee, lager. Op dezelfde dag vorig jaar was het 35,3 %; het verschil is −4,4 pp.

Hoe vaak wordt de waterstand bijgewerkt?

De gegevens komen van Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO), dat één keer per dag een nieuwe waarde publiceert. Laatste update: 13 okt 2026.

Wat is de waterstand bij Embalse de Mansilla vandaag?

Op 13 okt 2026 was de vullingsgraad 30,9 %. 1,5 pp gedaald in de afgelopen 7 dagen.

Stijgt of daalt het water bij Embalse de Mansilla?

1,5 pp gedaald in de afgelopen 7 dagen.

Is de waterstand bij Embalse de Mansilla normaal?

Normaal voor half oktober. Vergeleken met 39 jaar aan dagelijkse metingen voor deze tijd van het jaar.

Hoe vol is Embalse de Mansilla?

Het stuwmeer is voor 30,9 % gevuld en bevat 21,0 hm³ van een capaciteit van 68,0 hm³.

Voor specialisten

Stationscodes, referentievlak, parameters, datakwaliteit en downloads
Beheerder
Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO)
Stationscode
miteco:Mansilla (Pagina van de beheerder)
Coördinaten
42.15806, -2.91167 (WGS84)
Update-interval
eenmaal per week
Licentie
Reutilización de la información del sector público (Ley 37/2007). Fuente: MITECO, Boletín Hidrológico semanal (datos provisionales). Ubicaciones: Wikidata (CC0) y © OpenStreetMap contributors (ODbL)

Gepubliceerde reeksen

ParameterLaatste waardeTijd (UTC)Kwaliteit
Vullingsgraad pct_full 30,9 % 2026-10-13 00:00 Voorlopig
Inhoud storage 21,0 hm³ 2026-10-13 00:00 Voorlopig

Downloaden

Dit meetstation insluiten

Voeg een live kaart van dit meetstation toe aan uw website. Die werkt zichzelf bij en linkt terug naar deze pagina.

Zo verwijst u naar deze gegevens

Ministerio para la Transición Ecológica y el Reto Demográfico (MITECO): Embalse de Mansilla (miteco:Mansilla). Geraadpleegd op 16 oktober 2026 via Nivelmap, https://nivelmap.com/nl/spanje/ebro/embalse-de-mansilla

Hoe we waarden controleren

Elke meting wordt opgeslagen zoals gepubliceerd. Waarden die sneller springen dan fysiek aannemelijk is, houden we achter, en bij elke waarde tonen we het meettijdstip.